ys4eyhsdegesg

Підприємництво – двигун економіки та основа заможності будь-якої процвітаючої країни. Цей цикл курсів, що пропонує ПриватБанк в партнерстві з Prometheus у рамках національної програми «Країна підприємців», розповість вам все про те, як створити власний бізнес чи технологічний стартап в Україні! Натисніть на кнопку “Дізнатися більше”, щоб потрапити на сторінку реєстрації того чи іншого курсу.

До циклу входять наступні курси:

Курс “Як створити стартап

Втомились працювати на когось і мрієте про власну справу? Тоді цей легендарний курс, що восени 2014 року читався в Стенфордському університеті, саме для вас!

Дізнатися більше

Курс “Підприємництво. Власна справа в Україні

Ми впевнені: підприємцем може стати кожен! З цього курсу ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю!

Дізнатися більше

Курс “Бізнес-англійська

Володіння бізнес-англійською стає все більш необхідним, якщо ви прагнете працювати з іноземними клієнтами та вести бізнес на справді світовому рівні.

Дізнатися більше

Курс “Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності

Навчіться розробляти та продавати Пропозицію Цінності як для клієнта, так і для окремого сегмента ринку!

Дізнатися більше

Курс “Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом

Дізнайтеся більше про теорію обмежень –  потужну методологію менеджменту. Знайдіть та виправте те, що заважає вашій компанії в досягненні найвищої ефективності!

Дізнатися більше

Курс “Фінансовий менеджмент

Чому одні підприємства стають фінансово успішними, а інші – ні? Якими є загальні принципи управління фінансами, які визначають успіх? Що треба врахувати, маючи бізнес-ідею?

Дізнатися більше

Курс “Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

Від реєстрації бізнесу до укладання договорів: цей курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність.

Дізнатися більше